Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
 • tomasz-lopatka

  Tomasz Łopatka

  Tomasz Łopatka - w Centrum Flebologii specjalizuje się w diagnostyce komputerowej oraz profilaktyce schorzeń stóp. Konsultuje pacjentów z zakresu biomechaniki kończyn dolnych oraz doboru indywidualnych wkładek korekcyjnych do butów.

  Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunkach Zdrowie Publiczne i Fizjoterapia, Podyplomowego Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Akademii Medycznej i Ekonomicznej w Poznaniu, a także Studium Podyplomowych na kierunkach Marketingu i Strategii Marketingowych oraz Zarządzania Wizerunkiem i Promocją Przedsiębiorstwa.

  Wiedzę na temat biomechaniki kończyn dolnych oraz specjalistycznej diagnostyki komputerowej w zakresie biomechaniki zdobywał podczas licznych szkoleń i kursów z tego zakresu.

  Uczestniczył również w wielu szkoleniach i kursach specjalistycznych z zakresu leczenia ran oraz podologii.

  Przez wiele lat jako aktywny fizjoterapeuta specjalizował się w leczeniu zespołów bólowych dolnego odcinka kręgosłupa oraz w masażu leczniczym. Od kilku lat specjalizuje się w biomechanice kończyn dolnych oraz diagnostyce komputerowej stóp.

  Obecnie zarządza projektem FootPrint Medica specjalizującym się w diagnostyce komputerowej oraz profilaktyce schorzeń stóp.

 •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa