Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
 • Maryia Hrynkevich

  Maryia Hrynkevich - lekarz specjalizujący się w Centrum Flebologii w diagnostyce i nieoperacyjnym leczeniu niewydolności żylnej, owrzodzeń żylnych oraz drobnych poszerzeń żylnych i pajączków.

   

  Szkolenie praktyczne i teoretyczne w Centrum Flebologii rozpoczęła od grudnia 2021. Po siedmiu miesiącach pracy z naszym zespołem rozpoczęła samodzielną pracę z pacjentami oddając im swoją wieloletnią wiedzę medyczną, doświadczenie kliniczne i nowonabytą, a pasjonującą ją wiedzę w zakresie flebologii.

   

  Wiedza i Doświadczenie Zawodowe

   

  Ukończyła wydział lekarski na Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Grodnie. Od 1998 roku zdobywała pierwsze doświadczenia jako lekarz Internista w Szpitalu Miejskim w Grodnie. Między 1999 a 2009 rokiem pracowała na stanowisku specjalisty chorób płuc w Zespole Szpitali Chorób Płuc i Gruźlicy w Grodnie. W 2008 roku otrzymała drugi stopień specjalisty chorób płuc. W 2013 roku otrzymała pierwszy stopień specjalisty chorób wewnętrznych (pierszy stopien jest wyższym niż drugi). Od 2009 roku do 2021 pracowała w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centralnej Przychodni Miejskiej w Grodnie na stanowisku Ordynatora Oddziału Medycyny Pracy.

   

  W trakcie ponad dwudziestu lat pracy odbyła kursy w zakresie pulmonologii, diagnostyki i leczenia niedoborów odporności i alergii płuc i dróg oddechowych, diagnostyki i profilaktyki gruźlicy, nowoczesnych metod diagnozowania i leczenia zapaleń płuc, aktualnych aspektów profilaktyki medycznej, psychologii konfliktów. Od października 2021 roku rozpoczęła nowy rozdizał w sowim życiu zawodowym i rozpczęła prace jako lekarz w Polsce.

   

  Mimo, że Jej "Dzeń dobry” brzmi nieco inaczej niż dzień dobry to jest tak samo serdecznie.

 •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa