Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Inne usługi

Inne usługi

Nasza główna specjalność to leczenie niewydolności żylnej i limfatycznej, czyli pomoc pacjentom z chorami żył i obrzękami.

Organizowane ustawiczne szkolenia i wewnętrzny system edukacji personelu podporządkowany jest naszej głównej specjalizacji. Nasza aktywność inwestycyjna zawsze wiązała się z wyposażeniem klinki w sprzęt wysokiej jakości służący realizacji tych celów.

Wykorzystujemy ten potencjał także do innych usług.

Oferujemy dodatkowy zakres badań USG-Doppler, ponieważ posiadamy aż 5 aparatów USG i ogromne doświadczenie w badaniach ultrasonograficznych.

Oferujemy leczenie naczyniaków plaskich, trądziku różowatego oraz zmian naczyniowych na twarzy, tułowiu, piersiach, dłoniach, ponieważ nasz laser barwnikowy Vbeam stosowany do likwidacji pajączków na nogach, jest najlepszym i najbezpieczniejszym laserem także w tego typu zastosowaniu.

Oferujemy laserową likwidację brodawek, ponieważ laser barwnikowy robi to skutecznie, szybko i bez pozostawiania blizn.

Oferujemy usuwanie tatuaży, ponieważ nasz rubinowy laser Sinon używany do likwidacji przebarwień po zabiegach naczyniowych, robi to doskonale.

Oferujemy usługi podologiczne, ponieważ doświadczenie naszych podologów pozwala nieść pomoc nawet w bardzo zaawansowanych schorzeniach, a usługi świadczone są w warunkach kliniki, z dostępem do konsultacji lekarskich.

To tylko niektóre nasze dodatkowe usługi. Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Filmy

  •  
Zapisy telefoniczne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 19.30
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa