Flebologia

Inne usługi

Inne usługi

Nasza główna specjalność to leczenie niewydolności żylnej i limfatycznej, czyli pomoc pacjentom z chorami żył i obrzękami.

Organizowane ustawiczne szkolenia i wewnętrzny system edukacji personelu podporządkowany jest naszej głównej specjalizacji. Nasza aktywność inwestycyjna zawsze wiązała się z wyposażeniem klinki w sprzęt wysokiej jakości służący realizacji tych celów.

Wykorzystujemy ten potencjał także do innych usług.

Oferujemy dodatkowy zakres badań USG-Doppler, ponieważ posiadamy aż 4 aparaty USG i ogromne doświadczenie w badaniach ultrasonograficznych.

Oferujemy leczenie trądziku różowatego oraz zmian naczyniowych na twarzy, tułowiu, piersiach, dłoniach, ponieważ nasz laser barwnikowy Vbeam stosowany do likwidacji pajączków na nogach, jest najlepszym i najbezpieczniejszym laserem także w tego typu zastosowaniu.

Oferujemy laserową likwidację brodawek, ponieważ laser barwnikowy robi to skutecznie, szybko i bez pozostawiania blizn.

Oferujemy usuwanie tatuaży, ponieważ nasz rubinowy laser Sinon używany do likwidacji przebarwień po zabiegach naczyniowych, robi to doskonale.

Oferujemy usługi podologiczne, ponieważ doświadczenie naszych podologów pozwala nieść pomoc nawet w bardzo zaawansowanych schorzeniach, a usługi świadczone są w warunkach kliniki, z dostępem do konsultacji lekarskich.

To tylko niektóre nasze dodatkowe usługi. Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Filmy

 •  
Zapisy telefoniczne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 19.30
 • BERLANGE PRESILUS – modelka i ambasadorka wyrobów kompresyjnych JOBST

  Przepiękne stylizacje kanadyjskiej modelki BERLANGE PRESILUS, która cierpi z powodu zespołu Klippela Trenaunaya. Jej jedna noga pokryta jest zamianami naczyniowymi i rozległymi żylakami. Wyroby kompresyjne łagodzą Jej ból, ale i dodają wyjątkowego piękna.

  czytaj więcej
 • Obrzęki nóg – czy powinny niepokoić? – część II

  W poprzedniej części artykułu wymieniliśmy najczęstsze przyczyny obrzęków nóg wynikające z zaburzeń układu naczyń żylnych oraz limfatycznych. Teraz czas na pozostałe przyczyny obrzęku nóg: ciąża, choroby nerek, wątroby, niewydolność serca, niedoczynność tarczycy, urazy, działania leków

  czytaj więcej
 • Obrzęki nóg – czy powinny niepokoić? – część I

  Lato, upały – wiele osób zauważa na swoich stopach i podudziach obrzęki: nogi „wylewają się” z butów, skarpetki pozostawiają odciśnięte ślady. Jeśli obrzęki pojawiają się tylko sporadycznie i mijają po dłuższym wypoczynku – nie ma problemu. Niepokój powinny jednak wzbudzić silne, a także często nawracające obrzęki. Mogą wskazywać na poważną chorobę.

  czytaj więcej
 • Pończochy do porodu? Tak!

  Coraz częściej można usłyszeć od kobiet ciężarnych, że lekarz polecił noszenie wyrobów kompresyjnych przez okres całej ciąży. To ma sens! Kompresjoetrapia, bo tak nazywa się sposób leczenia i zapobiegania schorzeniom żylnym, u kobiet w ciąży, w czasie porodu i połogu odgrywa ogromna rolę

  czytaj więcej
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa