Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Inne usługi

Laser rubinowy

Laser rubinowy Sinon firmy Quantel Derma o długości fali 694 nm, jest idealnym zestawem do usuwania kolorowych tatuaży oraz zmian pigmentacyjnych na skórze.

Głównym zastosowaniem lasera Sinon jest:

  • usuwanie wszelkiego rodzaju tatuaży, zarówno profesjonalnych jak i powstałych w wyniku wypadku,
  • likwidacja makijażu permanentnego,
  • redukcja zmian pigmentacyjnych (takich jak cafe-au-lait, łagodne plamy soczewicowe, znamię ota),
  • usuwanie przebarwień po zabiegach na żyłach, czyli po skleroterapii, operacji, po laserze, po zapaleniach żył itp.,
  • epilacja u pacjentów z jasnym typem skóry (I i II).

Sama likwidacja pigmentu zarówno tatuaży jak i innych zmian polega na rozbiciu go falą uderzeniową energii lasera na cząstki przyswajalne przez fagocyty, część jest również usuwana przez formowanie się strupków. Czas jaki należy dać skórze pomiędzy jednym a drugim zabiegiem to około 3 - 8 tygodnie, potrzebne na rekonwalescencję oraz dokończenie procesów resorpcji. Usuwanie dużych kolorowych tatuaży wiąże się z przeprowadzeniem kilku a nawet kilkunastu zabiegów, pozwala jednak na uzyskanie skóry o naturalnej pigmentacji, bez wyraźnej blizny czy pozostałości wzoru.

Laser rubinowy Sinon został zaprojektowany tak aby zapewnić możliwie największe bezpieczeństwo pracy. Nieumyślna emisja wiązki laserowej nie jest aż tak groźna jak w przypadku innych laserów, ponieważ został zastosowany system rozpraszający wiązkę laserową, wraz z odległością wydatnie zmniejszając moc światła.

Usuwanie dużych kolorowych tatuaży wiąże się z przeprowadzeniem kilku a nawet kilkunastu zabiegów, pozwala jednak na uzyskanie skóry o naturalnej pigmentacji, bez wyraźnej blizny czy pozostałości wzoru.

Filmy

  •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa