Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Kompresjoterapia

Szkolenia

Nasze szkolenia to źródło informacji dla lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, ale także pacjentów szukających wiedzy na temat leczenia uciskiem chorób żył i obrzęków limfatycznych.

Kompresjoterapia to metoda leczenia.

  • Wymaga znajomości wskazań i przeciwskazań do jej stosowania, by działanie terapeutyczne było skuteczne i nie dawało powikłań.
  • Wymaga znajomości wielu produktów i możliwości technologicznych, by zaproponować optymalne rozwiązania związane z bandażowanie wielowarstwowym.
  • Wymaga znajomości dokonywania pomiarów, by wyprodukowana odzież płaskodziana była skuteczna i wygodna dla pacjenta.

Właściwe zastosowanie kompresjoterapii pozwala znacznie zmniejszyć skutki chorób żył i jest najważniejszą metoda leczenia obrzęków.

Oferujemy :

  • 1- dniowe szkolenia dla personelu medycznego w zakresie pomiaru i doboru odzieży kompresyjnej.
  • godzinne szkolenie pacjentów lub ich opiekunów w zakresie bandażowania wielowarstwowego. 

Od 2004 roku szkolenia dla personelu medycznego są prowadzone pod patronatem JOBST Compression Instutitute i zakończone wydaniem Certyfikatu.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane szkoleniami. Pacjentów lub ich opiekunów, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Zapis na szkolenie

*pola obowiązkowe

Współadministratorkami danych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego są Anna Narojczyk i Beata Narojczyk prowadzące wspólnie Centrum Flebologii s.c. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego dostępne są pod adresem https://www.centrumflebologii.pl/pl/rodo

  •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa