Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google

Ruscoven 500

Dla dobrej kondycji nóg

Dzięki obecności liofilizowanych wyciągów z ruszczyka i wąkrotki, codzienne przyjmowanie Ruscoven plus Kapsułki zapewnia dostarczenie naturalnych substancji czynnych, sprzyjających funkcjonowaniu mikrokrążenia.

Uzupełnieniem formuły produktu są koncentraty całkowite z oczaru i winorośli, czyli z roślin, które pozytywnie wpływają na utrzymanie dobrej kondycji nóg.

Sposób użycia:

Wskazane jest przyjęcie 1 kapsułki 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia:

Nie przekraczać zalecanych dawek. Suplementów diety nie można uznać za substytuty różnorodnej i zrównoważonej diety i należy je stosować utrzymując zdrowy styl życia. Produkt należy przechowywać z dala od dzieci.

Składniki:

Liofilizowany wyciąg z korzenia ruszczyka (Ruscus aculeatus), żelatyna, sproszkowane liście wąkrotki (Centella asiatica), sproszkowane liście oczaru (Hamamelis virginiana), sproszkowane liście winorośli (Vitis vinifera), liofilizowany wyciąg z liści wąkrotki (Centella asiatica), liofilizowany wyciąg z liści winorośli (Vitis vinifera), liofilizowany wyciąg z liści oczaru (Hamamelis virginiana). Zalecana dzienna dawka – 2 kapsułki: liofilizowany wyciąg z korzenia ruszczyka - 240 mg mianowany na zawartość ruskogeniny 10% - 24 mg koncentrat z liści wąkrotki - 238,4 mg mianowany na zawartość pochodnych triterpenów w przeliczeniu na azjatykozyd 12,6% - 30 mg koncentrat z liści winorośli - 168 mg koncentrat z liści oczaru - 161,6 mg

Suplement diety

Producent: Aboca S.p.A. Societa Agricola Loc. Aboca, 20-52037 Sansepolcro (AR) - Italia

Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa