Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google

Venaxin forte

Produkt ACTIVLAB Venaxin FORTE zawiera wyciąg z nasion kasztanowca (Aesculus hippocastanum), który jest źródłem escyny oraz rutozyd.

Składniki:

Substancja wypełniająca: sorbitole, wyciąg suchy z nasion kasztanowca (Aesculus hippocastanum) o zawartości średnio 22% saponin trójterpenowych w przeliczeniu na escynę, rutozyd trójwodny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Dzienna porcja: 3 tabletki: Wyciąg z nasion kasztanowca 300 mg - w tym escyna 66 mg; Rutozyd 180 mg.

Masa netto:

350 mg (30 tabletek).

Właściwości:

  • Wyciąg z kasztanowca zwyczajnego pomaga w utrzymaniu zdrowego krążenia żylnego w nogach oraz zmniejsza uczucie ciężkich nóg.
  • Wyciąg z kasztanowca i rutozyd są szczególnie polecane u osób z: problemem opuchniętych łydek, problemem skurczów w łydkach, uczuciem ciężkości w nogach.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 3 tabletki.
  • Przyjmować podczas lub po jedzeniu.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.

Przechowywanie:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. 

Producent:

Activlab Sp. z o.o.
ul. Łany 6
32-700 Bochnia

Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa