Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Klinika

Oferta specjalna

Bezpłatne dobór wyrobów uciskowych

Nie pobieramy opłaty od naszych pacjentów za dokonanie pomiarów jak i doradztwo w zakresie doboru medycznych wyrobów kompresyjnych: na schorzenia żylne jak i obrzęki limfatyczne.

Lekarz po zakończeniu zabiegu proponuje Państwu kontrolę efektów zabiegu. Najczęściej proponowana jest wizyta w trzecim tygodniu po nastrzykiwaniu. Czasami nie ma konieczności takiej kontroli, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje. Jeśli jednak chcecie Państwo skorzystać z bezpłatnej porady po zabiegu, ewentualnych wskazań do kolejnych postępowań prosimy, by wizytę umówić nie później niż 3 miesiące po zabiegu. Do trzech miesięcy po zabiegach skleroterapii kompresyjnej kontrole są nieodpłatne.

Bezpłatne kontrole po operacjach

Wszystkich naszych pacjentów, którzy poddali się u nas zabiegom operacyjnym zapraszamy na kontrolę. Kontrola taka powinna odbyć się do trzech miesięcy od operacji. Pacjent nie płaci za taką kontrolę.

Bezpłatne kontrole po zabiegach endowaskularnych

Wszyscy nasi pacjenci poddający się zabiegom endowaskularnym zapraszamy na bezpłatne kontrole pozabiegowe.Terminy kontroli wyznacza lekarz po zabiegu.

Podobnie jak w przypadku pozostałych zabiegów, kontrole po nich uznajemy za istotny element leczenia i wymagamy ich od pacjenta oraz nie pobieramy za nie opłaty. Chcemy jednak, by móc - w razie niepowodzeń - działać szybko, dlatego bezpłatne kontrole przeprowadzamy do 3 miesięcy po zabiegu.

W przypadku zabiegów endowaskularnych najczęściej pierwsza wizyta kontrolna jest do 7 dni od zabiegu, następne wyznaczy Państwu lekarz na wizycie.

Bezpłatne kontrole po zabiegu skleroterapii kompresyjnej

Lekarz po zakończeniu zabiegu proponuje Państwu kontrolę efektów zabiegu. Najczęściej proponowana jest wizyta w trzecim tygodniu po nastrzykiwaniu. Czasami nie ma konieczności takiej kontroli, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje.

Jeśli jednak chcecie Państwo skorzystać z bezpłatnej porady po zabiegu, ewentualnych wskazań do kolejnych postępowań prosimy, by wizytę umówić nie później niż 3 miesiące po zabiegu. Do trzech miesięcy po zabiegach skleroterapii kompresyjnej kontrole są nieodpłatne.

Bezpłatne wizyty

W niewydolności żylnej wskazane są okresowe kontrole. To schorzenie przewlekłe i powinno być pod kontrolą, by unikać ewentualnych poważnych komplikacji. Zawsze podczas takiej kontroli wykonywane jest badanie USG-Doppler.

Jeśli podczas takiej wizyty lekarz zaproponuje wykonanie zabiegu skleroterapii kompresyjnej i będziecie Państwo na to gotowi, nie zapłacicie za wizytę, a jedynie za zabieg. Warto skorzystać z takiej propozycji. Przypominamy, że zabiegi nie wyłączają z życia, nie wymagają zwolnień lekarskich.

Bezpłatna wizyta diagnostyczna dla kobiet w ciąży w Centrum Flebologii!

Zapraszamy wszystkie Panie, przyszłe mamy do nas. Wizytę prosimy umówić telefonicznie. W badaniu USG-Doppler określimy stan żył i przekażemy rady, jak postępować, by uniknąć powikłań i poszerzania się żył w czasie ciąży..

Żyły powinny być w czasie ciąży specjalnie chronione. W badaniu USG-Doppler określimy ich stan i przekażemy rady, jak postępować, by uniknąć powikłań i poszerzania się żył. Na miejscu można dobrać wyroby kompresyjne: podkolanówki, pończochy lub rajstopy. Posiadamy magazyn wyrobów JOBST®.

Układ żylny jest podczas ciąży podwójnie obciążony. Po pierwsze żyły muszą przetransportować zwiększoną ilość krwi, po drugie zwiększony poziom progesteronu ma wpływ na funkcjonowanie żył.

Ten hormon przygotowując organizm kobiety do porodu powoduje rozluźnienie tkanki łącznej, także w nogach. Równocześnie powiększona macica to utrudniony powrót krwi żylnej w obrębie miednicy. Często pojawiają się pajączki i żylaki, które, zwłaszca po pierwszej ciąży, przynajmniej częściowo cofają się samoczynnie. Podczas kolejnych ciąż wzrasta ryzyko powstania choroby żylnej.

W czasie ciąży tak ważne jest działanie profilaktyczne. W tym stosunkowo krótkim czasie można skutecznie zapobiec dolegliwościom żylnym w późniejszych latach.

Termin wizyty należy wcześniej zarezerwować, np. telefonicznie pod numerem 801 000 655 (22 6136256).

Serdecznie zapraszamy (w przypadku ciąży jeszcze niewidocznej, by skorzystać z bezpłatnej wizyty, prosimy o okazanie zaświadczenia od lekarza).

Taniej powtórna diagnostyka

Jeśli jesteście Państwo pacjentami Centrum Flebologii niezależnie jak dawno temu odwiedziliście nas, zawsze ponowna diagnostyka wykonana będzie w cenie wizyty lekarskiej. Doceniamy lojalność naszych pacjentów.

  •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa