Flebologia

Klinika

Oferta specjalna

 • Taniej powtórna diagnostyka

  Jeśli jesteście Państwo pacjentami Centrum Flebologii niezależnie jak dawno temu odwiedziliście nas, zawsze ponowna diagnostyka wykonana będzie w cenie wizyty lekarskiej. Doceniamy lojalność naszych pacjentów.

  czytaj więcej
 • Bezpłatna wizyta diagnostyczna dla kobiet w ciąży w Centrum Flebologii!

  Zapraszamy wszystkie Panie, przyszłe mamy do nas. Wizytę prosimy umówić telefonicznie. W badaniu USG-Doppler określimy stan żył i przekażemy rady, jak postępować, by uniknąć powikłań i poszerzania się żył w czasie ciąży..

  czytaj więcej
 • Bezpłatne wizyty

  W niewydolności żylnej wskazane są okresowe kontrole. To schorzenie przewlekłe i powinno być pod kontrolą, by unikać ewentualnych poważnych komplikacji. Zawsze podczas takiej kontroli wykonywane jest badanie USG-Doppler.

  czytaj więcej
 • Bezpłatne kontrole po operacjach

  Wszystkich naszych pacjentów, którzy poddali się u nas zabiegom operacyjnym zapraszamy na kontrolę. Kontrola taka powinna odbyć się do trzech miesięcy od operacji. Pacjent nie płaci za taką kontrolę.

  czytaj więcej
 • Bezpłatne kontrole po zabiegu skleroterapii kompresyjnej

  Lekarz po zakończeniu zabiegu proponuje Państwu kontrolę efektów zabiegu. Najczęściej proponowana jest wizyta w trzecim tygodniu po nastrzykiwaniu. Czasami nie ma konieczności takiej kontroli, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje.

  czytaj więcej
 •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa