Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Klinika

Nota prawna

Własność intelektualna i przemysłowa

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wspólniczki Centrum Flebologii na podstawie umowy związanej z rejestracją domen internetowych:

  • centrumflebologii.pl,
  • flebologia.pl,
  • limfologia.com.pl,
  • owrzodzenia.pl,
  • kompresjoterapia.pl

posiadają wyłączne prawo do użytkowania tych domeny. 
Powielanie, trwałe przechowywanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, znaków towarowych lub innych elementów graficznych, w celu wykorzystania w całości lub w części w celach publicznych lub komercyjnych, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody Wspólniczek Centrum Flebologii jest zabronione i podlega sankcjom. 

Ograniczenie odpowiedzialności

Centrum Flebologii nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku przerw lub nieprawidłowego działania usług lub treści oferowanych w Internecie, niezależnie od ich przyczyny. Podobnie Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za awarie sieci, straty biznesowe w wyniku takich awarii, tymczasowe przerwy w dostawie prądu lub jakiekolwiek inne szkody pośrednie, które mogą być spowodowane przyczynami niezależnymi od Właściciela.

Przed podjęciem decyzji i/lub działań w oparciu o informacje zawarte w serwisie, Właściciel zaleca sprawdzenie i porównanie otrzymanych informacji z innymi źródłami.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszych Warunków prawnych lub chcesz zgłosić uwagi dotyczące tej witryny, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres 

informacja@centrumflebologii.pl lub dzwoniąc pod numer 22 613 62 56.

Pozdrawiamy i życzymy udanego korzystania z serwisu.

 

  •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa