Inne usługi

Inne usługi

Nasza główna specjalność to leczenie niewydolności żylnej i limfatycznej, czyli pomoc pacjentom z chorami żył i obrzękami.

Organizowane ustawiczne szkolenia i wewnętrzny system edukacji personelu podporządkowany jest naszej głównej specjalizacji. Nasza aktywność inwestycyjna zawsze wiązała się z wyposażeniem klinki w sprzęt wysokiej jakości służący realizacji tych celów.

Wykorzystujemy ten potencjał także do innych usług.

Oferujemy dodatkowy zakres badań USG-Doppler, ponieważ posiadamy aż 4 aparaty USG i ogromne doświadczenie w badaniach ultrasonograficznych.

Oferujemy leczenie trądziku różowatego oraz zmian naczyniowych na twarzy, tułowiu, piersiach, dłoniach, ponieważ nasz laser barwnikowy Vbeam stosowany do likwidacji pajączków na nogach, jest najlepszym i najbezpieczniejszym laserem także w tego typu zastosowaniu.

Oferujemy laserową likwidację brodawek, ponieważ laser barwnikowy robi to skutecznie, szybko i bez pozostawiania blizn.

Oferujemy usuwanie tatuaży, ponieważ nasz rubinowy laser Sinon używany do likwidacji przebarwień po zabiegach naczyniowych, robi to doskonale.

Oferujemy usługi podologiczne, ponieważ doświadczenie naszych podologów pozwala nieść pomoc nawet w bardzo zaawansowanych schorzeniach, a usługi świadczone są w warunkach kliniki, z dostępem do konsultacji lekarskich.

To tylko niektóre nasze dodatkowe usługi. Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Filmy

 •  
Zapisy telefoniczne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 19.30
+48 22 613 62 56
+801 000 655
 • Laseroterapia endowaskularna (EVLT) - ocena skuteczności w leczeniu niewydolności żylnej

  Najbardziej niebezpiecznym powikłaniem zabiegów na żyłach jest zakrzepica żył głębokich. Konstruktorzy światłowodów stanęli przed zadaniem stworzenia emitora energii tak, by to ryzyko zminimalizować. Zespół Centrum Flebologii, po wykonaniu 430 zabiegów laserem NeoV1470z użyciem światłowodów Corona 360 ani razu nie odnotował powikłań w postaci zakrzepicy żył głębokich...
  czytaj więcej
 • Klejenie żył za pomocą systemów VenaBlock i Veinoff

  Leczenie niewydolności żylnej przy pomocy kleju wewnątrznaczyniowego to nowa, małoinwazyjna metoda. Pierwsze publikacje dowodzą, że działanie kleju jest równie skuteczne, jak leczenie przy pomocy lasera wewnątrznaczyniowego – endowaskularnej metody leczenia niewydolności żylnej o udokumentowanej najwyższej skuteczności.
  czytaj więcej
 • Kto ma w nogach ten ma w głowie

  Okazało się, że u starszych kobiet lepsze funkcjonowanie umysłu ma związek z silnymi mięśniami nóg. Silne nogi „zwiększają odporność” umysłu na efekty starzenia się - tak wykazały badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, na populacji 324 kobiet – bliźniaczek.

  czytaj więcej
 • Echoskleroterapia - porównanie z innymi technikami

  Echoskleroterapia kompresyjna powoduje mniej bólu u badanych pacjentów NHS (National Health Service – system służby zdrowia w Wielkiej Brytanii finansowany ze środków publicznych), którzy poddali się leczeniu żylaków, może też zaoszczędzić...
  czytaj więcej
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa
Centrum Flebologii - Kontakt
Rezerwacja wizyt:
+801 000 655
+48 22 613 62 56
Centrum Flebologii - Kontakt
Infolinia o kompresjoterapii:
+801 0 111 70
+48 22 671 71 67