Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Klinika

Najczęstsze pytania

 • Jakie są terminy oczekiwania na wizytę?

  Obserwujemy pewną sezonowość w naszej placówce. Nasi klienci najintensywniej poszukują pomocy zabiegowej likwidującej zmiany kosmetyczne wiosną. Pragną w lecie na plaży pokazać piękne nogi. Dlatego najdłużej czeka się na wizytę w Centrum Flebologii w marcu, kwietniu i maju.

  czytaj więcej
 • Czy za usługi można płacić kartą?

  Tak, posiadamy terminale do transakcji bezgotówkowych. Istniej też możliwość opłaty za wizytę przelewem. Prosimy o wcześniejsze ustalenie z obsługą recepcji kwoty i dokonanie przelewu na rachunek: Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski Spółka Akcyjna 56 1440 1299 0000 0000 0326 5927.

  czytaj więcej
 • Jacy lekarze przyjmują w Centrum Flebologii?

  Jesteśmy placówką, która ma bardzo bogate własne doświadczenie. Każdy lekarz zajmujący się u nas diagnostyką i leczeniem nieoperacyjnym (skleroterapia kompresyjna, leczenie owrzodzeń podudzi) zanim podejmie u nas pracę przechodzi gruntowe szkolenie.

  czytaj więcej
 • Czy można zamówić wizytę domową?

  Nie świadczymy tego typu usług. Podstawą podjęcia decyzji o leczeniu niewydolności żylnej jest wykonanie badania USG-Doppler. Badanie to wykonujemy tylko na miejscu w placówce.

  czytaj więcej
 • Czy po zabiegu skleroterapii kompresyjnej otrzymuje się zwolnienie lekarskie?

  Zabieg skleroterapii kompresyjnej nie wymaga zwolnień lekarskich. Pacjent bezpośrednio po zabiegu powinien spacerować około pół godziny i nie zapominać o takiej aktywności każdego dnia.

  czytaj więcej
 •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa