Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google
Flebologia

Klinika

Ciekawostki

 • Śmiech leczy żylaki!

  Gromki śmiech stymuluje przeponę, która z kolei pobudza obieg krwi. Przy niektórych chorobach przynosi lepsze efekty niż terapia high-tech - przekonują badacze z Wielkiej Brytanii.

  czytaj więcej
 • Słońce dla żył

  Wiele badań pokazuje, jak duże niedobory witaminy D występują u ludzi. Pracujemy do późna i wracamy do domów samochodami po zachodzie słońca. Chronimy oczy okularami przeciwsłonecznymi, a skórę kremami z filtrami.

  czytaj więcej
 • Koktajl dla żył

  Macie Państwo skłonność do popękanych naczyń i szukacie pomysłu na wzbogcenie swojej diety o produkty usprawniające naczynia żylne? Oto koktajl imbirowo-owocowy stworzony dla zdrowia naszych żył.

  czytaj więcej
 • Cwiczenia dla żył

  Przedstawiamy Państwu sposoby łagodzenia objawów niewydolności żylnej poprzez proste ćwiczenia gimnastyczne. Stosowanie się do zasad tutaj opisanych poprawi zdrowie i urodę Państwa nóg.

  czytaj więcej
 • Żyły jak u mamy

  Badanie przeprowadzone przez Comu-Thenard i współpracowników wykazało, że ryzyko rozwoju żylaków u dzieci wynosi 90%, jeżeli obydwoje rodzice byli chorzy na przewlekła niewydolność żylną, natomiast jeżeli jedno z rodziców było chore, to ryzyko choroby wynosiło 62% u dziewczynki i 25% u chłopca.

  czytaj więcej
 • Zespół klasy podróżnej

  Ta choroba nie ominęła Prezydenta. W 1972 roku Richard Nixon doświadczył niebezpiecznych skutków podróży samolotem. Co takiego się stało? Co to jest zespołu klasy ekonomicznej? Ta choroba nie ominęła Prezydenta. W 1972 roku Richard Nixon doświadczył niebezpiecznych skutków podróży samolotem.

  czytaj więcej
1 2 3 4 5
 •  
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa