Kontakt Facebook YouTube Instagram E-mail Opinie google

Bezpłatna wizyta diagnostyczna dla kobiet w ciąży w Centrum Flebologii!

Zapraszamy wszystkie Panie, przyszłe mamy do nas. Wizytę prosimy umówić telefonicznie.

Żyły powinny być w czasie ciąży specjalnie chronione. W badaniu USG-Doppler określimy ich stan i przekażemy rady, jak postępować, by uniknąć powikłań i poszerzania się żył. Na miejscu można dobrać wyroby kompresyjne: podkolanówki, pończochy lub rajstopy. Posiadamy magazyn wyrobów JOBST®.

Układ żylny jest podczas ciąży podwójnie obciążony. Po pierwsze żyły muszą przetransportować zwiększoną ilość krwi, po drugie zwiększony poziom progesteronu ma wpływ na funkcjonowanie żył.

Ten hormon przygotowując organizm kobiety do porodu powoduje rozluźnienie tkanki łącznej, także w nogach. Równocześnie powiększona macica to utrudniony powrót krwi żylnej w obrębie miednicy. Często pojawiają się pajączki i żylaki, które, zwłaszca po pierwszej ciąży, przynajmniej częściowo cofają się samoczynnie. Podczas kolejnych ciąż wzrasta ryzyko powstania choroby żylnej.

W czasie ciąży tak ważne jest działanie profilaktyczne. W tym stosunkowo krótkim czasie można skutecznie zapobiec dolegliwościom żylnym w późniejszych latach.

Termin wizyty należy wcześniej zarezerwować, np. telefonicznie pod numerem 801 000 655 (22 6136256).

Serdecznie zapraszamy (w przypadku ciąży jeszcze niewidocznej, by skorzystać z bezpłatnej wizyty, prosimy o okazanie zaświadczenia od lekarza).

pozostałe - Oferta specjalna
Centrum Flebologii
Centrum Flebologii - Adres
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa